vymysli, napiš a publikuj článek

základní informace a provozní podmínky

nazisk.cz

...napiš a publikuj článek

 
 
 

Základní informace o weblogu nazisk.cz

Weblog nazisk.cz vznikl v průběhu roku 2008 a myšlenka webu vznikla z důvodů setřídění informací z několika různých odvětví pod jedno místo na internetu. Protože jeden člověk není schopen tak širokého rozsahu znalostí, již od začátku se předpokládala možnost účasti více autorů pro publikování článků na weblogu.

 

Účel a použití weblogu

Weblog nazisk.cz je určen autorům, kteří nemají zkušenosti se založením vlastních stránek, ale přesto chtějí publikovat své vlastní články na internetu . K takovému článku umožňujeme připojit několik vlastních fotografií a přidat relevantní odkazy k tématu článku.
Všechny články na weblogu nazisk.cz jsou uveřejněny zdarma a jako možnou motivaci pro všechny autory článků pro jejich další publikaci jsou tabulky hodnocení. Všechny články a autoři tak mají své hodnocení a jsou umístěny v tabulkách nejlepších článků a autorů. Samotné hodnocení mohou provádět pouze registrovaní uživatelé weblogu nazisk.cz
Běžní uživatelé stránek mohou přispívat do komentářů pod každým článkem a pomoci tak k ucelení informací k danému tématu.

Kontakt

Pokud nás chcete kontaktovat, můžete tak provést pomocí emailu uvedeném v patičce stránky. Na Vaši zprávu se Vám pokusíme odpovědět co nejdříve.

Autorská práva

Pokud není uvedeno jinak, autorská práva k textům, grafice nebo jiným materiálům uveřejněných na internetových stránkách www.nazisk.cz [dále jen stránky], přísluší provozovateli stránek www.nazisk.cz [dále jen provozovatel]. Autorská práva jednotlivých textů a fotografií u článků přísluší jejich autorům, každý autor je uveřejněn pod článkem. Publikováním dává autor provozovateli stránek časově neomezenou exkluzivní licenci k dalšímu nakládání s takovým textem.
Veškeré ochranné známky nebo jiná označení třetích stran, které jsou zmíněny na stránkách přísluší jejich právoplatným držitelům a jsou použity pouze k identifikaci příslušných firem, jejich výrobků nebo služeb.

Omezení odpovědnosti

Provozovatel stránek nezaručuje, že publikované informace jsou zcela správné, úplné nebo aktuální. Z tohoto důvodu provozovatel neodpovídá za případnou škodu nebo jinou újmu, která by mohla vzniknout při použití takové informace. Provozovatel také nenese odpovědnost za obsah internetových stránek, na které je odkazováno.
Provozovatel také neodpovídá za informace, které na naše stránky vloží třetí osoby a to jak s naším vědomím [články] nebo bez našeho vědomí [diskusní příspěvky]. Vyhrazujeme si právo odstranit ze stránek jakékoliv informace a materiály, které zde umístí třetí osoby a to bez udání důvodu. Možným důvodem k odstranění takových informací mohou být materiály porušující platné zákony České republiky, hanlivé nebo urážející komentáře u článků.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel stránek nesbírá žádné osobní nebo neosobní údaje o uživatelích jako jsou cookie, IP nebo emailové adresy apod. Na stránce, ale mohou být použity aplikace třetích stran [Google Analytics, Google AdSense], které některé neosobní informace mohou využívat např. k cílení a zobrazovaní reklam. Pro další informace nebo k zabránění využívání souborů cookie DART společností Google klikněte sem.

Odpovědnost uživatele

Uživatel nese odpovědnost za důsledky svého chování ve spojení s užíváním stránek a souhlasí s tím, že nebude stránky používat k žádným aktivitám, které by mohly poškodit funkčnost stránek nebo být v rozporu s platnými zákony České republiky.

 

Jak postupovat?

nazisk.cz | napiš a publikuj článek

Pokud budete chtít publikovat své vlastní články je nejdříve nutné se zaregistrovat. Následně budete muset vymyslet svůj vlastní námět na článek.

Témata článků jsou pouze na Vás. Takové téma muže být od zážitků z Vašich cest, přes Vaše zájmy, sporty a koníčky po vlastní recepty Vašeho kuchařského umění.

Takový článek musíte sepsat a následně publikovat zde na weblogu nazisk.cz. K článku si můžete připravit několik vlastních fotografií a relevantních odkazů.

Váš článek nejdříve projde naší kontrolou, zda jste dodrželi základní pravidla pro publikování a po jeho schválení bude již článek publikován.

Další informace

Předpokládá se, že v plném provozu budou u všech článků zobrazeny reklamy. Bližší informace pro případné zadavatele reklam jako je umístění reklamních pozic nebo také veškeré informace o návštěvnosti jednotlivých článků najdete v části reklama.

 
 

Upozornění

Systém ještě není připraven pro veřejnost a momentálně ještě není možné publikovat své články. Web prochází fází testování a ladění. Na webu je pouze několik zkušebních článků od vybraných autorů. Spuštění webu bude včas oznámeno, děkujeme Vám za pochopení.

 
 
 

copyright © 2o1o nazisk.cz

|