vymysli, napiš a publikuj článek

možnosti inzerování na weblogu

nazisk.cz

...napiš a publikuj článek

 
 
 

Reklama

V budoucnu po plném spuštění weblogu nazisk.cz pro veřejnost záhy nabídneme i možnost uveřejnění Vaší reklamy mezi články na weblogu. Využijte tak možnost prezentovat Vaše produkty nebo služby zde na webu. Při zájmu o inzerování na určitém článku Vám nabídneme jeho kompletní data o přístupech z Google Analytics.

 

Přehledy

Přístupy uživatelů z měst na mapě České republiky

Operační systémyVerze OS Windows

Zastoupení prohlížečůBarvy obrazovky a podpora Javy

Rozlišení obrazovky

Průměrná doba strávená na stránce

 

Další informace

V této části v budoucnosti kromě stanovené ceny za daný banner v reklamní pozici zveřejníme naše statistiky návštěvnosti a také další důležité informace pro možné zadavatele reklamy.

Google Analytics

Používáme Google Analytics

Momentálně jsou zde uvedeny jen pro zajímavost některé běžné statistiky dat z Google Analytics [upozorňujeme, že na weblogu je jen několik málo testovacích článků od vybraných autorů a statistiky jsou tím značně ovlivněny].

Zde uvedené data z Google Analytics ukazují přístupy uživatelů z měst na mapě České republiky. V procentech vidíte zastoupení operačních systémů a v případě operačního systému Windows i jeho další rozdělení. Dále je to procentuální zastoupení prohlížečů, barvy obrazovky, podpory Java a rozlišení obrazovky. Poslední tabulkou je průměrná doba strávená na stránce. Zde uvedená data z Google Analytics jsou za prosinec 2008.

Reklamní pozice

Na ukázkové stránce jsou modrou barvou zobrazeny možné pozice umístění banneru v článku.

Rozmístění reklamních pozic na ukázkové stránce

 

Co vyčteme z tabulek? Při pohledu na zde uvedené tabulky vidíme, že největší zastoupení uživatelů tohoto weblogu připadá na uživatele operačního systému Windows a z toho značnou převahu tvoří stále Windows XP. Z prohlížečů stále vede Internet Explorer, ale nemalou část také zaujímá Mozilla Firefox. Podle dat o rozlišení obrazovky lze určit, že nejrozšířenější zastoupení mají 15" a 17" monitory s 32-bitovou hloubkou barev. Jako zajímavost je vidět, že malá část uživatelů na náš web přistupuje dokonce z herní konzole Sony Playstation 3 a PSP Portable, mobilního telefonu Apple iPhone a mobilních telefonů založených na OS Symbian, Windows CE a také z MP3 přehrávače iPod Touch.

Další data [jako počty přístupů uživatelů na jednotlivé články] budou zobrazena až po spuštění webu pro veřejnost.

Upozornění

Stránky ještě nejsou připraveny pro umístění reklam, momentálně ještě není možné uveřejnit Vaše reklamy. Web prochází fází testování a ladění. Na webu je pouze několik zkušebních článků od vybraných autorů. Při možnosti umístění Vaší reklamy zde na weblogu, včetně dalších informací tak bude včas oznámeno, děkujeme Vám za pochopení.

 
 
 

copyright © 2o1o nazisk.cz

|